חשיבות רואה החשבון לחברה

חוק החברות קובע כי כל חברה בע”מ מחויבת למנות רואה חשבון. תפקידו העיקרי של רואה החשבון של החברה הוא עריכת הדוחות השנתיים וביקורת הדוחות. חוות הדעת של רואה החשבון מצורפת לדוחות הכספיים ומסרת לרשויות המס ולרשם החברות. בנוסף ממלא רואה החשבון תפקיד מפתח בפעילותה של החברה, שכן נדרשת ממנו אחריות כבדה לערוך, לנהל, לבדוק ולאשר בחתימתו את אמינות הדוחות הכספיים. מלבד אחריותו בנושא הדוחות הכספיים לרוב יספק רואה החשבון לחברה שירותים נוספים כגון: יעוץ בנושאים שונים, ייצוג החברה מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות, חשבות שכר ועוד.

המשרד שלנו

המשרד מתמחה בדוחות כספיים של חברות קטנות ובינוניות. אנו מציעים שירותים נלווים ככל שתצטרך החברה בכל נושא החל מהקמת החברה, הנהלת חשבונות וחשבות שכר ועד יעוץ מס אישי לבעלי המניות, כך שלקוחות המשרד מקבלים חבילה מלאה של כל השירותים ואינם נדרשים לגשת לבעלי מקצוע נוספים בתחום הכספים.

קבלו הצעה!

במשרדנו תקבלו שירות ייחודי המותאם לחברה שלכם. אנו בעלי הכשרה מקצועית גבוהה בעריכת וביקורת דוחות כספיים, אשר יוגשו בצורה התקינה, המדויקת והטובה ביותר. כרואי החשבון המייצגים שלכם נדאג שתקבלו שירות מלא בזמינות גבוהה לכל צורך שתצטרכו ותוכלו להיות בטוחים שנייצג אתכם על הצד הטוב ביותר אל מול הרשויות כך שאתם תוכלו להישאר רגועים ולהתרכז בניהול החברה שלכם.